שלח
תודה!
הודעתך נשלחה בהצלחה
שם מלא:
שדה חובה
דוא"ל:
שדה חובה
טלפון:
שדה חובה
צרו עימנו קשר: 03-5603535
זכותי | מומחי זכויות רפואיות

חברת זכותי עוסקת בתחום הזכויות הרפואיות, ומסייעת ללקוחותיה לקבל ולמצות את מלוא הזכויות המגיעות להם ממוסדות שונים במדינה, כגון הביטוח הלאומי, מס הכנסה, חברות ביטוח ועוד. מומחי זכותי הם בעלי ידע רב בתחומים שונים, כגון מס, חשבונאות, חוקים ותקנות, רפואה וכו`.


הרשויות והמוסדות השונים בישראל מקשים על אנשים הפונים אליהם לקבל את הפיצוי או הכסף שהם זכאים לו. זו הסיבה להקמתה של חברת זכותי, המסייעת לבעלי מוגבלויות, נכים, נפגעי עבודה, אנשים חולים ופצועים לקבל את הפיצוי הכספי המתאים עבורם מול המוסדות הבירוקרטיים. זכותי מסייעת להם למצות את זכויותיהם ולקבל קצבת נכות כללית, דמי תאונה, קצבת ניידות, דמי פגיעה מעבודה ועוד.


חלק ניכר מהחולים, מנפגעי העבודה ומבעלי המוגבלויות אינם יודעים שהם זכאים לזכויות והטבות מביטוח לאומי, מס הכנסה ומוסדות נוספים. חלקם מגישים תביעה ללא היכרות עם החוק, ולכן לא תמיד מקבלים את מלוא הזכויות המגיעות להם. המקרים של לקוחות זכותי עוברים ניתוח יסודי, ולאחר מכן, במקרים עם סיכוי טוב, מגישה חברת זכותי את המסמכים הרפואיים הנדרשים ומכינה את הפונים לועדות רפואיות, הקובעות את אחוזי הנכות ואת הפיצוי.


תחומי ההתמחות המרכזיים של זכותי:
תאונות עבודה ומחלות מקצוע – לאחר הוכחת אובדן כושר עבודה, ניתן לקבל קצבת נכות כללית או קצבת נכות מעבודה.
נכות כללית – חולים ופצועים שאיבדו את כושר תפקודם זכאים לקבל קצבת נכות כללית.
ניידות – מוגבלי ניידות המוכרים על ידי משרד הבריאות זכאים לגמלת ניידות.
תאונות דרכים – נפגע שאיבד את כושר עבודתו זכאי לקבל דמי תאונה.
בראש כל מחלקה במשרד ניצב מנהל הפועל יחד עם עובדי המחלקה לאספקת השירותים לקבוצת הלקוחות שבאחריותם. התוצאה - הכרות מעמיקה עם כל לקוח וטיפול בצרכיו באופן הנכון ביותר המבטיח מעקב רצוף ואינטנסיבי של ענייני הלקוח.
גוזלן לוריא ושות` רחוב גולדברג 1, תל אביב-יפו 65784. טלפון: 03-5603535 | פקס: 03-5602226 |